Katepal katuseplaadidKatepal SBS kummibituumen katuseplaadid on valmistatud arvestades põhjamaade kliima karme tingimusi. Katuseplaadid on armeeritud klaasriidega,mis on kahelt poolt kaetud kvaliteetse bituumeniga. Alumisel poolel on iseliimuv bituumenikiht, tänu millele tagatakse katuse 100 % hermeetilisus ning paigaldamine lihtsustub märgatavalt. Plaadi ülemiseks kihiks on naturaalsed mineraal- või kivigraanulid, mis annavad materjalile erinevad värvitoonid. Puistekiht kaitseb katust kliimamõjude eest ning tagab selle pikaealisuse.

Katepal – katuseplaadid ei murdu mitmekordsel ülesalla painutamisel. See on tuntav paigalduse käigus neelupõhjade, läbiviikude ja viiluservade tegemisel. Lisaks on Katepali vastupanu rebimisele tunduvalt suurem, mis ilmneb materjali naelutuskohtades.

Katuseplaatide materjal on painduv külmades tingimustes. Külmakindlus kaitseb materjali ja pikendab ajaliselt paigaldusaja valikut.
SBS – kummibituumen on vastupidav ja pikaealine materjal, milline talub paremini mehhaanilisi ja keemilisi kahjustusi.
Elukutseliste katuseehitajate kogemuste põhjal võib väita, et kummibituumenkatte kestvus ületab kahekordselt tavalise bituumenkatte kestvuse.
Katuseplaatide kummibituumenpinnal püsib puiste ideaalselt kinni. Pinna karedusest tingituna püsib lumi katusel ning lumetõkked ei ole vajalikud.

Hetkel on toodangus kolm erinevat profiili enam kui kolmekümnes erinevas värvitoonis.
Kvaliteetne ja soodne!

 

Katepal katuseplaadid värvitabel